N O V A R E G

FİRMA HAKKINDA

NovaReg, 2019 yılında Evrensel Yazılım Teknolojileri (Evrensel) tarafından geliştirilmiştir (www.evrenselsoft.com).

Evrensel, 2001 yılında kurulmuş bir yazılım firmasıdır. Kuruluşundan itibaren yurt dışında ve Türkiye’de pek çok yazılım projesini hayata geçirmiştir.

Şirketin resmi merkezi Teknopark İstanbul’da olup, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi DEPARK’ta ikinci bir ArGe merkezi bulunmaktadır.

Kuruluşundan beri anahtar teslim yazılım projeleri ve ürünleri geliştirmekte olan firmamız, özellikle bankacılık konusunda uzmanlaşmıştır.

Kadromuz, geniş bir bilgi ve deneyim yelpazesine sahip olup, özellikle bankacılık ve finans konularında,  oldukça güçlü bir iş ve teknoloji birikimine ve deneyime sahiptir.

İngiltere’de 2018 yılında kurmuş olduğumuz Ecospend Technologies Ltd (www.ecospend.com) ise tamamen PSD2 AISP, PISP hizmetlerine yönelik açık bankacılık ürünümüz Ecospend’e odaklanmıştır. Ecospend ürünümüz PSD2 Open Banking standartlarında İngiltere’de 50+ banka ile AISP, PISP anlamında entegre çalışan bir üründür. Ürünümüzün altyapısında ilgili noktalarda Self Sovereign Identity, blockchain teknolojileri konumlandırılmıştır. Mevcutta ekibimiz Almanya Berlin Grup, Fransa Stet standartları kapsamında Avrupa entegrasyonlarını sürdürmektedir.

Evrensel, Gözetim Raporları kapsamında 20+ yıllık üst düzey bilgiye (iş bilgisi ve teknik bilgi anlamında) sahip bir ekip olarak, bütün bu bilgileri bir araya getirerek kendi ürünü NovaReg’i geliştirip Yasal Raporlama’yı ana iş kolu olarak benimsemiştir.

NovaReg platformu bütün raporlama ihtiyaçlarının altyapısı için kullanılabilecek esnek bir yapı sunmaktadır. İlk etapta Gözetim Raporları‘na odaklanmış olmakla beraber, amacımız bankaların bütün raporlama ihtiyaçlarını çözmektir. Bu kapsamda hedeflediğimiz diğer raporlama çalışmaları şu şekildedir:

– ALCO,

– MIS,

– TFRS9,

– ECB Finrep/Corep.

Sadelik en son aşamadır
Simplicity is the ultimate sophistication

Ar-Ge Merkezi Istanbul
Teknopark Kurtköy / Pendik / Istanbul
T: +90 216 504 57 01
GSM: +90 538 279 00 17
Mail: novareg@evrenselsoft.com

Ar-Ge Merkezi Izmir
DEPARK Beta Binasi Dokuz Eylul Üni.
Buca / Izmir
T: +90 232 454 01 03

Londra Ofisi
Blue Wisdom, Eccleston Yards 25
Eccleston Place London SW1W 9NF

T: +44 20 3004 9018