N O V A R E G

NovaReg ile ZK300H Zorunlu Karşılık Cetvelinizi bile günlük olarak üretebilirsiniz. Bu sayede, hazine bölümünüzü her gün bilgilendirerek bilanço ve nakit yönetimine dolayısıyla banka karlılığına önemli bir katkı sağlayabilirsiniz.

Zorunlu Karşılık Cetvelini hazırlamak,  yönetmeliğin karmaşıklığından dolayı oldukça zordur bu nedenle tam bir uzmanlık gerektiren bir konudur, hatalı hesaplanması halinde de diğer raporlarda olduğundan daha büyük riskleri vardır.

NovaReg ile yukarıda belirttiğimiz günlük periyotta üretilmesinin yanında en önemlisi cetveli kim hazırlarsa hazırlasın TMCB müfettişlerince denetlenmiş ve onaylanmış hesaplama yönteminizle hazırlamasını sağlar, birçok bankada sistem dışında ve bir çok excel sayfasından oluşan çalışma dosyaları ile ve yasal raporlama bölümlerinde sadece raporu hazırlayanın bildiği süreçlerle üretilmektedir ve her dönemin çalışma dosyaları bir önceki dosyadan farklı şablonlar farklı hesaplamalarla üretilebilmektedir.

NovaReg ile tüm bu zorluklara ve risklere son verilmekte, raporu raporlama bölümünde sadece 1 kişi değil, herkes üretebilmektedir, kim üretirse üretsin zor ve uzun yılların bilgi birikimiyle yorumlanacak yönetmeliği aynı yorumla ve aynı hesaplama metodolojisiyle üretmiş olacaktır.

Sadelik en son aşamadır
Simplicity is the ultimate sophistication

Ar-Ge Merkezi Istanbul
Teknopark Kurtköy / Pendik / Istanbul
T: +90 216 504 57 01
GSM: +90 538 279 00 17
Mail: novareg@evrenselsoft.com

Ar-Ge Merkezi Izmir
DEPARK Beta Binasi Dokuz Eylul Üni.
Buca / Izmir
T: +90 232 454 01 03

Londra Ofisi
Blue Wisdom, Eccleston Yards 25
Eccleston Place London SW1W 9NF

T: +44 20 3004 9018