N O V A R E G

NovaReg uygulaması ile

BDDK butonu tıklandığında yandaki ekran açılır ve seçilmiş olan raporları ekranın en altında gösterilen klasörde XY200AS_999_09_2020.xlsx adıyla isminde bile değişiklik yapmanıza gerek kalmayacak şekilde oluşturur.

Kutucuklardaki tik’leri kaldırarak sadece seçtiğiniz raporların oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

Gönderime hazır olaşan raporlar şifreli korumalıdır, gönderilecek raporda manuel değiliklik yapılamaz… Uygulama üzerinde bir değişiklik yaparak tekrar-tekrar oluşturabilirsiniz her seferinde var olanı ezerek yeni korumalı dosyayı oluşturacaktır.

NovaREG’in raporları çıkacağı klasör adresi… Banka’nın verdiği ana klasör altında alt klasörleri NovaREG ilgili tarihe göre günlük-haftalık-aylık dönemlerin her biri için kendi klasötleri açarak dosyaları o klasörlere çıkar… Raporlamacılar raporları klasörlere ayırmak zorunda kalmazlar

Raporların ilgili otoritesinin istediği dosya tipinde, istediği şablonda ve istedği isimde üretilerek BVTS veya EVAS’tan yüklemeye hazır şekilde dosyaları oluşturur.

TCMB butonu tıklandığında bu ekran açılır ve seçilmiş olan raporları ekranın en altında gösterilen klasörde dosyanın alması gereken isimle TCMB’nin manyetik şablonlarına uygun olarak oluşturur.

Sadelik en son aşamadır
Simplicity is the ultimate sophistication

Ar-Ge Merkezi Istanbul
Teknopark Kurtköy / Pendik / Istanbul
T: +90 216 504 57 01
GSM: +90 538 279 00 17
Mail: novareg@evrenselsoft.com

Ar-Ge Merkezi Izmir
DEPARK Beta Binasi Dokuz Eylul Üni.
Buca / Izmir
T: +90 232 454 01 03

Londra Ofisi
Blue Wisdom, Eccleston Yards 25
Eccleston Place London SW1W 9NF

T: +44 20 3004 9018